EĞITIM-SEANS-WORKSHOP-FARKINDALIK SOHBETLER-SEMINERLER

Tüm çalışmalar Antalya Liman ve Lara bölgesinde ayriyeten Manavgat’ta yapılmaktadır. Keyifli döşenmiş ve sıcak ortamda deneyimli eğitmen ve terapistlerle beraber sizi aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz: * REİKİ * Ezoterik Şifa* Innerspeak*yaşam Koçluğu*Tekrar Bağlantı* Theta Healing* Nefes koçluk ve özel seanslar* Mor Alev-Silver Violet Flame * 3.göz psişik güçlendirme *7 çakra kaynağı *Altın üçgen *Angel Light*Başmelek Mikail Enerjisi*Başmelek Cebrail enerjisi*Bolluk Bereket Reikisi *Büyük merkezi güneş uyumlaması *Derin şifa reikisi*DNA Şifası Reikisi *Dove güçlendirme *Eterik Kordon akımlarını güçlendirme *Full Spectrum Healing *Gümüş Mor Alev *Imara Reiki*Karmik ilişkileri aydınlatıcı reiki *Lighterian melek bağlantıları *Meleklerin Renkleri *Neptün gezegeni*Prana *Psişik korunma alevi *Rakama Reiki*Şans Reikisi *Takyon

23 Şubat 2014 Pazar

Kiyafetinizi size ne söylüyor


GİYSİLERİNİZ VE GARDIROBUNUZ SİZİN İÇİN NE DİYOR!

Stil Danışmanlığı eğitimlerim süresince, derste öğrendikçe eve gelir gardırobuma tekrar tekrar bakar ve şaşırarak “aaa içgüdüsel doğru yapmışım” ya da “aaa evet ya ne kadar çok aynı hırkam varmış” dediğimi hatırlıyorum. Gardırobunuzu en son ne zaman incelediniz bilmiyorum ama oda aynı ruhumuz gibi anlaşılmak ister.   


Çünkü gardıroplarımız ve elbiselerimiz giyenin psikolojik süreçleri ile ilgilide mesajlar vermektedir.

Nasıl filmlerde aktörleri belirli bir roldeki karakter için bazı stillere büründürüyorlar ise bizde hayatta bazı rollere bürünmek için bilerek veya bilmeyerek bazı stillere bürünüyoruz.

Northwestern Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmada araştırmacılar, bir gruba “doktor önlüğü” bir gruba “ressam önlüğü” dağıtarak aynı görevi vermişlerdir.

Fakat araştırmanın sonucundaki tespite göre “doktor önlüğü” takanların daha dikkatli ve özenli olduğu anlaşılmıştır. Onların giysileri yaptıkları eylemleri de etkilemiştir 

Bakalım araştırmaların geri kalanına:

1 – Eğer, eskiden beri aldığınız giysileri ve aksesuarları atamıyor ve sürekli saklıyorsanız…

Mesaj: Geçmişe tutunarak yaşıyorsunuz!

Öneri: Eski/yırtık ve büyük/küçük şeylerden bazılarını atarak başlayın. 

2 – Eğer, dikkat çekmeyen nötr giysileriniz ve çok çok az aksesuarınız var ise…

Mesaj: Psikolojik sıkışmışlık, ilgi çekmekten korkan/çekinen veya harekete geçmek için çok tembel haldesiniz!

Öneri: Rutinlerinizden küçük küçük sıyrılarak, renkli bir kaç aksesuar ve giysi almakla başlayın.

3 – Eğer, vücudunuz için büyük olan giysilerle dolu bir gardırobunuz var ise…

Mesaj: Ya bir zamanlar daha kiloluydunuz onun bilinçaltındaki etkisini yenemediniz ya da diğerlerinden farklı gözükmek/fark edilmek istiyorsunuz!

Öneri: Sizin her halinizle güzel olacağınızın farkındalığına varmak için belki profesyonel destek almak.

Tamamen objektif olacağını bildiğiniz bir arkadaş ile size uygun giysiler almak için alışverişe çıkmak veya bir stil danışmanına başvurmak.

4 – Eğer, sadece logoları olan veya ünlü markaların ürünleri var ise…

Mesaj: Başkaları tarafında iyi muamele görmek için servetimi gösteriyorum! Kendinize olan değerinizi etiket ile ölçmek!

Öneri: Etiket olmasa da size önem verilebileceğini belki profesyonel bir yardım alarak kendinize kanıtlamak ve küçük küçük de olsa logosuz kıyafetler almaya başlamak.

5 – Eğer, %80 iş giysileri ile dolu olan bir gardırobunuz var ise…

Mesaj: Kendinize olan değeri iş başarısında görmek! (Şahsi düşüncem genelde oğlak burcu kişilerinde olan bir gardırop şekli)

Öneri: İş dışında yeteneklerinizi tanımanız için kendinize şans tanıyacak fırsatlar yaratın. Belki bu şekilde gardırobunuza farklı stillerde yavaşça girmiş olur.

6 – Bu madde anneler geliyor  Eğer, sürekli “anne giysileri” yani kot/eşofman ve kapişonlu sweatshirt tarzı giysiler var ise…

Mesaj: Kendinizden önce ailenizin ihtiyaçlarını önemsemek!

Öneri: Kendinize “özel zaman” ayırın. Ve unutmayın ki anne mutsuz olur ise bütün aile mutsuz olur…

7 – Eğer, gardırobunuzda çoğunlukta uygunsuz ve aşırı seksi olan giysiler var ise…

Mesaj: Kendinizi her ortamda göstermek ve dikkati üzerinize çekmek!

Öneri: Size verilen projelerde/işlerde istediğiniz mesajı veremezsiniz, her duruma uygun doğru mesajları verecek (size özel) giysileri öğrenmeye başlamanızda fayda var.

8 – Eğer, yaşınızdan daha genç/yaşlı giysiler olan bir gardırobunuz var ise…

Mesaj: Bedeninizi değil hissetiğiniz yaşı ifade etmek!

Öneri: İçinizin ve dışınızın dengesini sağlayacak motivasyon/farkındalık çalışmaları yapmak. Ve ruhunuzun gerçek hedeflerini belirleyip stilinizi ona göre tekrardan gözden geçirmek.
yazar:lepetitedolly

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder