EĞITIM-SEANS-WORKSHOP-FARKINDALIK SOHBETLER-SEMINERLER

Tüm çalışmalar Antalya Liman ve Lara bölgesinde ayriyeten Manavgat’ta yapılmaktadır. Keyifli döşenmiş ve sıcak ortamda deneyimli eğitmen ve terapistlerle beraber sizi aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz: * REİKİ * Ezoterik Şifa* Innerspeak*yaşam Koçluğu*Tekrar Bağlantı* Theta Healing* Nefes koçluk ve özel seanslar* Mor Alev-Silver Violet Flame * 3.göz psişik güçlendirme *7 çakra kaynağı *Altın üçgen *Angel Light*Başmelek Mikail Enerjisi*Başmelek Cebrail enerjisi*Bolluk Bereket Reikisi *Büyük merkezi güneş uyumlaması *Derin şifa reikisi*DNA Şifası Reikisi *Dove güçlendirme *Eterik Kordon akımlarını güçlendirme *Full Spectrum Healing *Gümüş Mor Alev *Imara Reiki*Karmik ilişkileri aydınlatıcı reiki *Lighterian melek bağlantıları *Meleklerin Renkleri *Neptün gezegeni*Prana *Psişik korunma alevi *Rakama Reiki*Şans Reikisi *Takyon

7 Eylül 2014 Pazar

ONLİNE Temel EFT


Temel EFT
Duygusal Özgürleşme Teknikleri, özgün tanımıyla “Emotional Freedom Techniques” (EFT) gerek ağır ruhsal sorunların; gerekse günlük streslerin, bağımlılıkların, öfke, endişe, acı, üzüntü, suçluluk gibi olumsuz duyguların, uyku düzensizlikleri, sınav heyecanı, güvensizlik, yersiz korku gibi problemlerin ortadan kaldırılmasında kullanılan ve kişinin kendi kendine uygulayabileceği bir yöntemdir. Soruna bağlı olarak başarı oranı %85-97 arasındadır.

EFT her tür duygusal ve zihinsel sorunun birkaç dakika veya birkaç gün gibi çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldırılması için kullanılır, parmak uçlarıyla bedendeki bazı akupunktur noktalarına dokunulması yoluyla uygulanan bir enerji çalışmasıdır. Temel prensibi, ifade edilmemiş her tür olumsuz duygunun kişinin enerji bedeninde tıkanıklıklar veya aksamalar oluşturması, bu nedenle düzgünce akamayan enerjinin zihinsel, d uygusal ya da bedensel rahatsızlıklara yol açmasıdır. EFT sürecinin gerekleri yerine getirilerek, enerji kanallarının uç noktalarına uygulanan hafif vuruşlar ile bu tıkanıklıklar açılır ve enerji dengelenir. Böylece, olumsuz duygular ortadan kalkar, yerine olumlu düşünce ve inançlar yerleşir. Alınan sonuçlar hızlı ve kalıcıdır.
İlkeleri binlerce yıllık akupunktur ve akupresür yöntemlerine dayanan EFT, bugün binlerce psikolog tarafından etkin bir şekilde ve yaygın olarak kullanılmakta, ruhsal sorunların üstesinden gelinmesinde bir devrim olarak kabul edilen “Enerji Psikolojisi” alanının temelini oluşturmaktadır.
Duygusal Özgürlük Teknikleri, kolay öğrenilen, kolay uygulanan ve psikoloji, enerji sistemi, teşhis ve tedavi konusunda hiçbir eğitim gerektirmeyen, herkesin uygulayabileceği bir yöntemdir.
Program
• Olumlu düşünce ve yaşam
• Enerji psikolojisi ve EFT
• EFT nedir, nasıl uygulanır?
• EFT kullanım alanları ve çeşitli EFT teknikleri
• Hedef belirleme
• Uygulamalar
• İmgeleme
• Olumlu düşünce geliştirme
• Bireysel program oluşturma
Kimler katılabilir?
Bu eğitime 18 yaşını aşmış herkes katılabilir. 16-18 yaşındaki gençler, anababalarından biriyle aynı sınıfa katılabilirler, indirimli eğitim alabilirler.
Kimler katılamaz?
Epilepsi, bipolar kişilik ve şizofreni rahatsızlığı olanların katılımı önerilmemektedir. Eğitim kapsamı içinde yer alan EFT’nin, bu rahatsızlıklarda terapist ve doktor işbirliği ile kullanılması önerilmektedir.
Ön Hazırlık
• Dersten önceki birkaç gün mümkünse alkol almamanızı,
• Eşofman, sweatshirt gibi pamuklu ve çok rahat giysiler giymenizi, çorap giymenizi,
• Takı takmamanızı,
• Sabah muhakkak iyi bir kahvaltı etmenizi
• Uykunuzu almanızı öneriyoruz.

EĞİTİM:
*Temel EFT eğitimi bire bir çalışma ile veya uzaktan verilmektedir.
* Bireysel eğitim (tek kişi) veya grup eğitimi (bir yerde birkaç kişi toplanması) verilir.
*Katılımcılara özel hazırlanmış PDF formatında eğitim kitapçığı + katılım belgesi gönderilecektir.
*Eğitimin bedeli  TL'dir. Grup olursa kişi sayesini göre indirim yapılır, 2-5 kişi -%,5-10 kişi -%.

PROSEDÜR-ŞARTLAR:
* Uzaktan Eğitim alabilmeniz için bir bilgisayar (skype hesabı-kameralı-mikrofonlu) ve internet erişimine sahip olmanız yeterlidir. Bazı Bireysel seanslar için de gerekli olabilir.
*Merkezimize mail yoluyla veya iletişim formu kullanarak istediğiniz seans ve veya eğitimi yazın ayrıca seans ve veya eğitim alacak kişinin ulaşabileceğimiz, isim,soyadı,tel ve mail adresi gibi bilgileri de yazmanınızı rica ediyoruz.   Fatura için ona göre gereken bilgileri dikkatli yazın lütfen.
*Mail adresimiz: mindbodysoultr@gmail.com
* Terapistimiz size mail  yoluyla gereken bilgiler,tarih ve saat seçenekleri bildirecektir.
*Tarih ve saati anlaştıktan sonra verilen hesap numaramıza ücreti yatırdıktan sonra size gereken doküman mail veya kargo ile gönderilir.
*Şimdi seans veya eğitim anlaşmış olan tarih ve saatinde başlayabilir…..
Başarılar!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder